Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kampania wyborcza z promilami w tle

Utworzony przez goość, 2 września 2011 r. o 06:49
Zawsze trzeba dać człowiekowi drugą szansę. Popatrzcie Donald dopiero w PO ją wykorzystał, a był i w KLD, i w UW itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzina Rzetelskiego widzę aktywna na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się bawi! Tak się bawi! Peeee eeeeS eeeeeeeeeeeeeL Tak się bawi! Tak się bawi! PEEEEEESEEEELLLL Brawo Pan RZETELSKI! Rzetelnie wmiesza w to JPII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skączą, śpiewają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurencja trzęsie portkami hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzęsie bo tacy politycy jak zieloni to nieporozumienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę dużą aktywność ludzi od Pani Kruk - więc i ja napiszę coś tam coś tam, aby zaśmiecić forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek jest najważniejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja i tak zagłosuje na Rzetelskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marta napisał:
a ja i tak zagłosuje na Rzetelskiego!
a wy mamy w d... na kogo zagłosujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam już dość tej niezawiści ze strony fanatyków PISu. Potraficie tylko zdeptać człowieka. A sami nic nie zrobicie, żeby było lepiej. Miałem głosować na PO, ale teraz specjalnie zagłosuję na Rzetelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyPIS napisał:
Mam już dość tej niezawiści ze strony fanatyków PISu. Potraficie tylko zdeptać człowieka. A sami nic nie zrobicie, żeby było lepiej. Miałem głosować na PO, ale teraz specjalnie zagłosuję na Rzetelskiego.
straszne, chcesz o tym porozmawiać? Bo nie wiem czy to nie zostało na twojej psychice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Pewnie PSL nie wykupił reklam w dzienniku, dlatego ta nagonka
uprzejmie informujemy PT Internautę o numerze IP z końcówką .197 (który nota bene w dużych ilościach zamieszcza pod tym tekstem komentarze podpisując się różnymi nickami), że niezależnie, czy lubelski PSL wykupi w DW reklamę, czy nie, to i tak byśmy o tym napisali. Bo po prostu czytelnikom należy się taka informacja. serdecznie pozdrawiamy redakcja
Ostatnio edytowany 2 września 2011 r. o 12:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja osobiscie jestem neutralny politycznie, ale obserwujac juz kilkunastoletnie poczynania pana Marka uwazam ze nalezy mu dac druga szansę, poniewaz jest to czlowiek, ktory moze cos zzdziałac na arenie politycznej dla naszego powiatu. bede trzymal za niego kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie przechodziłem koło tego plakatu i widziałem jak Rzetelski udziela wywiadu dla telewizji polsat, chyba będzie grubsza afera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajac niektore glupie wypowiediz na tym forum, przychodza mi na myśl słowa austryjackiej pisarki pani Marie von Ebner-Eschenbach "Najtrudniej wybacza się małe błędy ludziom posiadającym wielkie właściwości". Ja zaglosuje osobiście na Pana Piotra Rzetelskiego, żeby pan Marek mogł wejsc na jego miejsce do sejmiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Fajnie, że w Janowie mają takiego kandydata. W Lublinie mamy lipę, więc oddam głos na niego.
POPIERAM, FACET PRZYNAJMNIEJ STARA SIĘ I COŚ ROBI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mam cichą nadzieję, ze psl przegra te wybory i chłopy ze wsi okupujący stanowiska w agencjach raz na zawsze pójda tam, gdzie ich miejsce.
100 % racji. Mówią że PSL to takie g.. co klei się do każdego buta /czerwony czy czarny/ który idzie do władzy. Chyba to racja bo własnego programu nie mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dominisia21 w zupełności się z tobą zgadzam, jedno podtknięcia nie może wpływać na resztę życia, należy wybaczać ludziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby rodzina rzetelskiego przyszła z koscioła ze taki tłok????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...